UltraSurf indir

UltraSurf indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UltraSurf, kullanıcılarına web üzerinde güvenli, kuytu ve bağımsızlık bir ortamı ücretsiz bir şekilde sunan engelli sitelere antre ve çevrimiçi güvenlik programıdır.

Ultrareach Internet Corporation göre geliştirilen bir yazılım olan UltraSurf’ün ilk geliştirilme nedeni Çin’de yaşamış internet kullanıcılarına hür ve tehlikesiz bir çevrimiçi ortam sunmaktı. Bu amaçla yola meydana çıkan program şu an dünya üzerinde en fazla kullanılan engelli sitelere antre, anti-sansür ve bireysel internet gizliliği koruma programı olarak dikkat çekmektedir ve milyonlarca insan kadar kullanılmaktadır.

Kullanıcılara gizliliği, güvenliği ve özgürlüğü bir arada sunan en popüler programlardan bir tanesine olan UltraSurf ile internet üzerinde kimliğinizi gizleyerek anonim olarak gezerek gizliliğinizi koruyabilir, endüstri standartlarındaki yüksek şifreleme algoritması doğru data transferlerinizi şifreleyerek güvenliğinizi koruyabilir ve internet sansürü dahilinde yasaklanan sitelere erişim sağlayarak özgür internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Peki UltraSurf neler yapar?

Alışılagelmiş yollarla erişim sağlayamadığınız internet sitelerine girebilmenize olanak sağlar UltraSurf’ün proxy sunucuları ile bilgisayarınız arasında gerçekleşen bilgi alışverişini şifreler Ziyaret ettiğiniz web siteleri üstünde IP adresinizi gizler ve web siteleri sadece UltraSurf’ün proxy sunucularının IP adreslerini görebilir.

Kendi proxy sunucuları yardımıyla kullanıcılarına en ince ayrıntısına kadar kuytu, tehlikesiz ve özgürlük bir internet sunan UltraSurf ile istediğiniz bütün siteleri memnuniyetle arkanızda herhangi bir iz bırakmadan ziyaret edebilirsiniz.

Yasaklı ve engellenmiş sitelere antre için seçim edilebilecek en başarılı programlar arasında kendine yer edinerek dünya üstünde her gün milyonlarca insan göre kullanılmakta olan UltraSurf’ü anında bilgisayarınıza indirerek serbest internetin tadını çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Not: UltraSurf yapısı nedeniyle bazı virüs programları göre zararlı yazılım olarak algılanabilmektedir. bu nedenle alacağınız bir uyarı nedeniyle telaşlanmanıza lüzum yoktur. Antivirüs yazılımınızı devre dışı bırakarak, programı sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz.

ARTILAR

İnternetteki izleri silerek güvenliği artırır.

Otomatik ayarlarla kullanımı kolaylaştırıyor.

EKSİLER

Bazı antivirüs programları dikkat verebilir.

Tarayıcıda kasılmaya sebep olabilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi