Unchecky indir

Unchecky indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Unchecky, program kurulumları esnasında önerge edilen üçüncü parti yazılım tekliflerine aleyhinde bilgisayarınızı koruyan bedava bir programdır.

Süreki olarak öbür programları bilgisayarıma kurduğum, denediğim ve deneme ettiğim için birçok geliştiricinin gelir elde etmek namına program kurulumları içerisine üçüncü parti uygulamalar için teklifler koyduğunu biliyorum. Eminim oysa birçok kullanıcımız böyle bir durumla karşı karşıya kalmıştır ve durumdan pek de hoşnut değillerdir. sonuç olarak hiç kimse isteği dıştan bilgisayarı üstüne ekstra bir yazılım veya başvuru kurulmasını istemez.

Bu noktada bilgisayarınız üzerine üçüncü parti yazılımların kurulmasını istemiyorsanız, program kurulumları sırasında karşınıza gelen tekliflere uyarı etmeli veya işi sizin yerinize bu tekliflere dikkat edecek olan bir program olan Unchecky’ye bırakmalısınız.

Kurulumunu yaptıktan sonra arkadaki planda çalışacak olan Unchecky herhangi bir program kurulumu esnasında karşınıza gelecek olan üçüncü parti yazılım montaj tekliflerini algılayacaktır ve sizi bunlara aleyhinde koruyacaktır.

Sahiden epeyce kolay bir mantıkla çalışan dilekçe, program kurulumları esnasında kullanıcılara sunulan üçüncü parti yazılım tekliflerine ait tikleri kaldırmakta ve zorunlu durumlarda kullanıcıların seçmesi için ihtimal sağlamaktadır. Keza tesadüfen tiklememeniz gereken bir yere tik koyduysanız program otomatik olarak sizi uyarıyor ve devam edip etmek istemediğinizi soruyor.

Tarayıcı belli başlı sayfası değiştirme, arama motoru değişiklik, beğenilmeyen yazılımları bilgisayarınıza doldurma gibi çoğu sorunu beraberinde getiren üçüncü parti dilekçe montaj tekliflerinden sıkıldıysanız Unchecky’yi mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi