UnHackMe indir

UnHackMe indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UnHackMe ile bilgisayarınıza gizl yollardan bulaşan virüsler ile uğraş edebilirsiniz

UnHackMe bilgisayarınıza el altından bulaşan fena amaçlı yazılımları temizlemenize olanak veren kullanışlı bir virüs arıtma programıdır.

Bu kullanışlı antivirüs programının iki başlıca işlevi trojan arıtma ve rootkit arıtmadir. Trojanlar bilgisayarınıza sızarak bilgisayarınızdan dışında kişisel bilgilerinizi sızdıran fena amaçlı yazılımlardır. Rootkitler ise tojan gibi yazılımların bilgisayarınızda gizlenmesini ve adi virüsler gibi tespit edilememesini sağlayan yazılımlardır. İşte bilgisayar güvenliğiniz için büyük tehdit oluşturan bu trojan ve rootkitleri UnHackMe bir uçtan bir uca saptama ederek bilgisayarınızdan kaldırabilirsiniz.
Program çok karışık olmayan, pak bir arayüze sahiptir. Sekmelerde yığılmış başlıklar sayesinde programın özelliklerine zahmetsizce ulaşabilirsiniz.

Programın elverişli bir özelliği sistem geri doldurma noktası oluşturma ve bilgisayarınızı bu noktadaki durumuna geri döndürmedir. Bu Nedenle işlevsel bozukluklara maksat olmuş sisteminizi kurtarabilmektesiniz. Program keza sistem dosyalarınızı yedeklemenize de müsade verir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

37 kez indirildi