Universal Password Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Basit ve benzerlerinden farklı özellikleriyle bir hesap, parola koruma aracı olan UPM ile şifreleriniz güvende.

Universal Password Manager (UPM) kullanıcı adlarını, şifreleri, URL’leri ve genel notlarınızı şifreli bir veritabnı aşağı tek bir idareci parolası aşağı saklamanıza ve korumanıza muavin olan bir yazılım.

Açık Kaynak Kodlu birçok bedava parola idareci arasında UPM’yi farklı yapan ne? En kayda değer 3 enerjik özelliği diyebiliriz…

Basitliği – Sizlere çok eksik sayıda çok dinç özellikleri hiçbir karmaşıklık olmadan sunuyor. Platform Çeşitliliği – UPM Java diliyle yazılı bir program bu nedenle Windows, Mac OS X ve Linux (ve diğerleri) işletim sistemlerinin hepsinde çalışabiliyor. Veritabanı Paylaşımı – Bu özellik çok kullanışlı olmasıyla uyarı çekiyor. Sizleri kendi uğraşınızla aynı veritabanını sürekli başka yerlere kopyalamanız yerine, veritabanını uzak ulaşılabilecek bir yere saklayıp ister ofisinizden ister evinizden bu parola korumalı yere ulaşarak otomatik olarak yerel veritabanı ile burdaki veritabanını kesintisiz eşleyerek sizi büyük bir uğraştan kurtarıyor.

Özellikler

Küçük, Çabuk ve Ücretsiz 256 bit anahtarlı şifrelenmiş veritabanı kullanıyor Paylaşılan parola veritabanı Java/SWING ile yazılı Windows ve Mac OS X yerli versiyonları bulunuyor Çabuk hesap arama Yalnızca klavye kullanarak sıcacık edenler için düzgün bir şekilde tasanlmış

Artık bütün hesaplarınız için bir şifre akılda tutmanız tatmin edici. Bu, Universal Password Manager için zorunlu. Java tabanlı UPM, altlarına şifre ve notlar ilişkilendirdiği web bağlantılarını şifrelenmiş bir data tabanında bir araya getiriyor.

Ipucu: Sekiz karakterden daha uzun UPM parolaları için http://java.sun.com/products/jce adresinden Java Cryptography Extension‘ı indirmelisiniz. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi