Universal Shield indir

Universal Shield indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
14 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Universal Shield bilgisayarınız için üstün bir koruma ve şifreleme aracıdır.

Universal Shield bilgisayarınıza üstün bir koruma karşılayan başarılı bir yazılımdır. Program ile istediğiniz dosya, klasör ve sürücülerinizi gizleyebilir ve şifreleyebilirsiniz. Değerli ve özel verileriniz için esnek emniyet kombinasyonları oluşturarak ayrı erişim kuralları atayabilirsiniz.

Universal Shield‘ın özgün özelliklerinin başında bir kombinasyon ile verilerinizi gizleyebiliyor ve şifreleyebiliyor olmasıdır. Ayrıca ev kullanımı hem de kurumsal ortamlarda rahatça kullanarak bilgisayarınızdaki verilerinizi güven aşağı tutabilirsiniz.

Üstün şifreleme özelliği doğruca program başlangıcı ve ya program kaldırma dosyalarını şifreleyebilirsiniz. Bu Vesile Ile bilgisayarınızın başına oturan herhangi biri istemediğiniz programlara ulaşamaz veya bu programları silemez.

Sadece yerel bir korumanın dışarıya ağ üzerinden bilgisayarınıza antre yapan kişilere karşıda üstün bir koruma sağlar. Programın yeni versiyonunda şifreleme ve koruma işlemlerinize tezgâhtar olması için geliştirilmiş bir sihirbazda bulunmaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

14 kez indirildi