Uplay

Uplay

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
34 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Uplay, Ubisoft tarafından geliştirilen ve Ubisoft oyunlarını dijital ortamda oyuncularla buluşturan oyun servisidir.

Uplay, popüler oyun geliştiricisi ve dağıtımcısı Ubisoft’un kendi oyunlarını oyunseverlerle dijital ortamda buluşturduğu ücretsiz bir oyun platformudur.

PC, Mac, PS3, Xbox 360, Facebook, iPhone, iPad ve son olarak OnLive gibi platformlar üstünde kullanıcılarla buluşan Uplay, Ubisoft’un Valve göre geliştirilen Steam ve EA göre geliştirilen Origin gibi dijital oyun platformlarıyla rekabet edebilmek için geliştirmiş olduğu bir dijital oyun satış platformu olarak da dikkat çekmektedir.

Ubisoft göre geliştirilen en son oyunları bulabileceğiniz ve satın alabileceğiniz platform üzerinde, bambaşka firmalar göre yayınlanan ve anlaşmalı olarak Uplay üstünde yer alan oyunlarla ilgili de birçok ekstra içerik sunmaktadır.

Mesela ayrı oyunlar üstünde kazanmış olduğunuz başarımlar doğru Uplay puanları toplayabilir ve daha sonra toplamış olduğunuz uPlay puanlarını ihtiyacınız olan öteki içerikleri başlatmak için kullanabilirsiniz.

Eğer Ubisoft kadar geliştirilen oyunları severek oynuyorsanız ve en yeni Ubisoft oyunlarını dijital olarak satın elde etmek istiyorsanız Uplay’i hemen bilgisayarlarınız üstüne indirerek, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Not: Uplay’i aktif olarak kullanabilmek için kendinize ait bir Uplay kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

İndir

34 kez indirildi