USB Disk Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
17 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Her türlü USB hafıza üzerinden gelebilecek zararlı yazılıma karşı bütün güvenlik sağlayan USB Disk Security ile bilgisayarınıza bütün portatif cihazları memnuniyetle bağlayabileceksiniz.

Sisteme takılan bütün portatif cihazları denetleyerek bilgisayarı bu cihazlardan gelebilecek zararlı yazılımlardan koruyan USB Disk Security, sisteme güven içinde her türlü cihazı bağlayabilmenizi sağlıyor.

Her marka USB bellek, iPod, fikir kartları, flash bellekler yani kısacası aklınıza gelebilecek portatif bütün cihazlar sisteminiz için risk oluşturabilir. USB Disk Security bu yolla bulaşabilecek bütün tehditlere (virüs, solucan, trojan, spyware, riskware, rootkit) karşısında bilgisayarınızı korur. Bilgisayarınız çevrim dışıyken de etkili olan program her tür virüs programıyla düzenli çalışır. Programın tam sürümü kullanım süresinde ücretsiz güncelleme desteği sunmaktadır. Eksik yer kaplayan program bilgisayarınıza güvenle her türlü taşınabilir cihazı bağlayabilmenizi sağlar. Ayrıca program çıkarılabilir cihazların tehlikesiz kaldırılmasını sağlıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

17 kez indirildi