USB Flash Security indir

USB Flash Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB Flash Security, kendi belirleyeceğiniz bir şifre aracılığıyla USB Belleğinizi korumanıza muavin olan bir şifreleme programıdır.

USB Flash Security, USB Flash sürücülerinizi şifreleyerek koruma sağlayan bir şifreleme ve emniyet yazılımıdır.

Program reklam destekli bir program olduğu için kurulum sırasında ilgili adımlara uyarı edilmelidir. Dikkat edilmediği taktirde otomatik olarak internet tarayıcılarınız üzerinde bazı değişikliklere neden olabilir.

Programın arayüzü gayet sade ve kullanışlıdır. Yapmanız gereken tek şey bilgisayarınıza bağladığınız USB Belleği seçerek, install butonuna tıklayarak kurulumu yapmaktır. İsteğe bağlı olarak şifreleme yapabileceğiniz gibi bir anahtar sözcük bilgisi de ekleyebilirsiniz.

USB Flash Security programının bu bedava sürümünde sadece belirtilen özellikler kullanılabilmektedir. Hem flash sürücü üzerine programı yüklemeye çalıştığınızda, disk içerisinde yer alan verileri silmeye çalışacaktır. böylece işleme başlamadan dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

çoğunlukla baktığımızda USB Flash Security, kullandığınız USB bellekleri şifreleyerek korumanız için sahiden yeterli bir yazılımdır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi