Usb Lock AP indir

Usb Lock AP indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB LOCK AP kolay ve kutup sonuca ulaştıran arayüzü ile bilgisayarlarınızın güvenliği için USB bellek girişini sizin koyduğunuz şifreleme ile yapılmasına olanak veren bir program.

USB LOCK AP basit ve yelken direği sonuca ulaştıran arayüzü ile bilgisayarlarınızın güvenliği için USB bellek girişini sizin koyduğunuz şifreleme ile yapılmasına olanak veren bir program.

Etkinlik: USB LOCK AP USB hafıza CD-RW’lar veya floppy disket ile sizin sisteminize girip veri alınmasını engelleyen oldukça etkili bir program. USB benzer mouse, printer, kamera veya öteki aygıtları engellemez…

İş veya ev başvuru formu amaçlı bilgisayarlarda ki anti-hack sistemi zarfında olmayan bir koruma sağlar.

Kolay tatbik: USB LOCK AP bilgilerinizi saklamanız için parola bazlı bir koruma sistemi karşılayan bu program ile sizin belirlediğiniz parola harici hiç bir giriş görülmeyecek ve açılmayacaktır.

Programın birincil kurulumunda açtığınızda size bir parola soracaktır bu şifreyi üstteki minik resimde gördüğünüz gibi bir pencerede soracaktır. O pencerenin anında sol altında yeşil harfler ile ilk girilmesi gereken parola gözükmektedir. Onu girdikten daha sonra açılan pencereden CHANGE PASSWORD ile eski şifrenizi girip yeni şifre ile değiştirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi