USB Manager indir

USB Manager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB portlarınızı korumak ve cihazların alıştırma izinlerini gözden geçirmek istiyorsanız USB Manager’a bir göz atabilirsiniz.

Anekdot: Bu programda zararlı yazılımlar tespit edildiğinden nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Dilerseniz Takip ve Filtreleme Yazılımları kategorisinden alternatif programlara göz atabilirsiniz.

USB Manager bilgisayarınızın USB bağlantı noktaları üstünde daha fazla teftiş sahibi olmanızı karşılayan ufak bir uygulama. Herhangi bir panele sahip yok ve iyice sistem çubuğundan denetleme ediliyor.

Bilgisayarınıza herhangi bir cihazın bağlanmasını ve çalışmasını engellemek istiyorsanız kullanabiliyorsunuz. Örneğin flash hafıza, printer, tarayıcı veya diğer cihazlar program baştan sona bilgisayarınıza takılı olsalar bile işlev göstermiyorlar.Özellikle yabancı şahısların bilgisayarınızı kullanırken zarar verebileceğini düşünüyorsanız bu özelliği yararlı olacaktır.

Hem dosyalarınızın çalınma riskine karşı da bir koruma sağlaması bu nedenle olası. Dilerseniz sistem çubuğundan en ince ayrıntısına kadar gizlemeniz de mümkün. Bunun yanına program parola kullanımını da destekliyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

21 kez indirildi