USB Virus Remover indir

USB Virus Remover indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB Virus Remover ile harici belleklerinizdeki virüslerden kurtulabilirsiniz

USB Virus Remover kullanıcılara USB belleklere yerleşen autorun.inf virüsü gibi virüslerden kurtulma imkanı veren ve tamamen bedava olarak kullanabileceğiniz bir USB virüs arıtma programıdır.

USB koruma işi için bize pratik bir çözüm sunan uygulama sık sık karşılaşılan USB virüslerini tespit ederke kolayca temizleyebiliyor. Autorun virüsü arıtma işlemini gerçekleştirebileceğiniz USB Virus Remover USB belleklere zahmetsizce yerleşen autorun.inf virüsünün oluşturabileceği zararları önlemnizde size yardımcı olmakta. Bu virüsler el altından USB belleklerinizi ele geçirmektedir ve USB belleklerinizi kullanılamaz ülkü getirmektedir. Hem sisteminize de bulaşan bu virüs bilgisayarınızın da işleyişini aksatabilmekte. İşte bu gibi durumlarda USB Virus Remover tercih edebilirsiniz.

USB Virus Remover kurulum gerektirmeyen bir programdır. Virüsleri temizleyebilmek için programın .exe uzantılı dosyasına tıklamanız ve USB belleğinizin sürücü harfini programa tanıtmanız gerekmektedir. Bu adımdan sonradan USB belleğiniz üzerinde saptama edilen .exe uzantılı dosyalardan hangilerini silmek istediğiniz size soruluyor. Belirli olmadığınız veya sizin kopyaladığınız dosyaların silinmemesini sağlayabilmeniz muhtemel.

Komut satırı tabanlı bir yazılım olan USB Virus Remover adi yollarla silinemeyen dosyaları temizleyebilmekte.

Not: USB Virus Remover’ı kullanırken Windows işletim sisteminin kurulu olduğu sabit diskinizi seçmemeniz gerekmektedir. Eğer bu disk üstünde işlem yaparsanız işletim sisteminiz buhran tehlikesiyle karşı karşıya gelebilir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi