Usb Voyager indir

Usb Voyager indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Usb Voyager ile flash belleklerinizi güvenle kullanabilirsiniz

Usb Voyager USB hafıza şifreleme ya da flash bellek şifreleme konusunda kullanıcılara yardımcı olan bir şifreleme yazılımıdır.

Jurnal hayatta taşınabilirlikleri ile hayatımızı kolaylaştıran USB belleklerin içerisine kayda değer bilgilerimizi depolarız. Bu bilgilerimizi farklı cihazlara aktarma yapabilmek için bu bellekleri cebimize atmamız ve cihaza bağlayıp verileri aktarmamız yeterli olmaktadır. Lakin oldukça ufak olan bu cihazları düşürebilmemiz ihtimaller dahilindedir. Bunun yanında iznimiz ve bilgimiz olmadan bu belleklerimiz başkaları tarafından ele geçirilerek içindeki bilgilere erişilebilir. Bu gibi durumlarda verilerimizin çalınmasına engel olmamız olası değildir.

Usb Voyager aynı durumlara karşısında bir ön önlem almanıza ve bireysel veri güvenliğinizi sağlamanıza yardımcı olan bir USB şifreleme programıdır. Program ile basit ve seri bir şekilde USB belleğinize erişimi kısıtlamak için bir parola oluşturabilir ve bu parola olmadan kişisel bilgilerinize erişilmesini engelleyebilirsiniz. Böylece portatif belleğinizi düşürseniz ya da kaybetseniz bile belleğinizin içindeki özel verilere ulaşılamaz. Güvenliğinizi garantiye alan program bellekelrinizin ismini değiştirmenize ve formatlamanıza da tezgâhtar olmakta. 

Usb Voyager ile şifreleme yaptıktan ve USB belleğinizi bilgisayarınıza bağladıktan sonradan otomatik olarak bir parola sorgulama ekranı çıkar. Burada dürüst şifreyi girmezseniz USB belleğin içindeki bilgilere erişmeniz muhtemel olmamaktadır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi