USB Write Blocker indir

USB Write Blocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

USB Write Blocker ile USB disklerinize yazma koruması sağlayabilirsiniz

USB Write Blocker USB belleklerinizdeki ya da disklerinizdeki verilerin kaybolmasını önlemek için kullanabileceğiniz bir USB koruma aracıdır.

Günlük hayatta çoğu kez kullandığımız flash hafıza ve harici disk gibi USB depolama birimlerine oldukça çok dosya kopyalayıp dosya sileriz. Fakat bazen bu dosyaları yanlışlıkla silebilir ya da dosyaların üzerine yazarak orjinal dosyanın silinmesine neden olabiliriz. Bunun yanında bilgimiz haricinde 3. şahıslar göre ele geçirilen USB depolama araçlarına öbür dosyalar yazılabilir, virüs gibi zararlı dosyalar bulaştırılabilir. bu nedenle USB koruma ve veri yazma koruması konusunda bize tezgâhtar olacak bir programa ihtiyaç duyabiliriz.

USB Write Blocker bütünüyle bu ihtiyacınızı karşılayan ücretsiz bir programdır. Program basit bir şekilde USB depolama birimlerinize yazma koruması getirebilmenize imkan tanıyor. Bu Nedenle başkalarının kayda değer dosyalarınıza erişimini engelleyebilir ve beğenilmeyen ya da yanlışlıkla gerçekleşecek bilgi kayıplarını önleyebilirsiniz. Komut satırı üzerinden çalışan program sistemi yormaz ve kısa bir zaman içinde yazma koruması sağlar.


sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi