UsbFix indir

UsbFix indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

UsbFix, flash belleklerinize bulaşan her türlü zararlı ve virüslü dosyayı tespit ederek silen ve bununla beraber dosya yedeklemenizi karşılayan bedava bir program.

UsbFix, hem USB belleklerinizdeki keza de öteki taşınabilir flash belleklerinizin hepsindeki tüm zararlı dosyaları ve virüsleri tespit ederek silmenizi karşılayan yararlı ve bedava bir program. Akıllı telefon ve dijital kameralarınıza kadar güvenli olmayan dosyaları silme kolaylığı sunan program, oldukça hafif ve bilgisayarınızı yormayacak şekilde geliştirilmiş.

Bildiğiniz üzere USB bellekler oldukça alıngan teknoloji cihazları. bu nedenle virüs yada zararlı dosya bulaşması yada yanlış kullanımdan dolayı kendi sistem dosyalarının bozulması epeyce kolay. Bunun önüne geçebilmek ve verilerinizin güvenliğini sağlamak için UsbFix’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Epeyce çağdaş, sadece ve kullanışlı bir arayüze sahip olan program USB bellekleriniz üzerindeki bütün virüs yada tehlikeli dosyaları tespit ederek silmenizi sağlıyor.

Flash belleklere bulaşan popüler zararlı dosya ve virüslerin hepsini veritabanında bulunduran UsbFix, uyumlu olarak güncellenerek yeni tehlikelere karşısında da sizi koruyor.

Virüslü dosyaları bulup silmek dışarıda tescil defteri, gizli dosyalar ve tahsis yöneticisi dosyalarındaki sorunları da bulan program, bu programların onarımını da yapabiliyor. bunun dışında sizin için manâlı olan verilerin yedekle imkanı sunan program oldukça kullanışlı diyebilirim.

Eğer işiniz yada bireysel ihtiyaçlarınız gereği ahenkli olarka USB hafıza kullanımı gerçekleştiriyorsanız, UsbFix programını ücretsiz olarak indirip, mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi