UVK – Ultra Virus Killer indir

UVK – Ultra Virus Killer indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Alternatif ve ücretsiz bir antivirüs yazılımına gereklilik duyan Windows kullanıcılarına sistem onarma özellikleriyle de yardımcı olan bir program.

Daha önce kullandığınız antivirüs programları size beklediğiniz sonuçları vermediyse belki de yeni bir kalkan kullanmanın zamanı gelmiştir. Bedava olarak kullanabileceğiniz bu emniyet yazılımı, piyasadaki her örnekte olduğu gibi, daha gelişmiş ayarlar için sizden bir aidat talep edecektir. Oysa, iş o noktaya varmadan bedelsiz bir şekilde kullanıp sonuçlarını kendinizin değerlendirebileceği UVK – Ultra Virus Killer size oldukça mantıklı bir fırsat sunuyor.

2010 yılından bu yandan varlığını sürdüren UVK – Ultra Virus Killer, Carifred isimli geliştiriciler tarafından hazırlanmış. Bu takım genellikle da Windows kullanıcıları için ürettiği tezgâhtar araçlarla dikkat çeken işlere imza atıyor. Bilgisayarınızı tamir etmek için tescil defterinizi deha temizleyen araçlara sahip olan bu yazılım ile bambaşka görevler yürüten çoğu operasyon ile bilgisayarınızın genel performansını yükseltmeniz de mümkün olacaktır.

Uyarı çeken araçlardan bir her birine de Smart Uninstaller. Bu vasıta ile bir programın bilgisayarınızdan en ince ayrıntısına kadar silindiğinden muhakkak olacaksınız. Windows’un kendi yoklama masasında bu işlemi yürütürken programlar klasörü içerisinde silmiş olduğunuz bir takım yazılımların klasörlerini kalıntı olarak bıraktığına tanık olmuşsunuzdur. Bu vasıta ile böyle bir duruma son verebilirsiniz.

Ücretsiz alternatif bir antivirüs yazılımı arıyorsanız UVK – Ultra Virus Killer size asistan olacaktır. Paralı tam pakete vermek konusunda size bir zaman limiti koymayan bu programı lite versiyonuyla dilediğiniz dek kullanıp test edebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi