Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı indir

Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
155 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı pratik bir nöbet çizelgesi hazırlama aracıdır

Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı hastane personellerinin ihtiyaçları göz önünde tutularak geliştirilmiş bir nöbet çizelgesi  hazırlama yazılımıdır. 

Hastanelerde uygulanan gece nöbeti uygulaması gereğinde hastane personelinin emin günlerde hastanede nöbete kalması gerekmektedir. Bu nöbetlerin nasıl düzenleneceğini ayarlarmak ise sıkıntı yaratabilmektedir. Eğer çok sayıda personelin çalıştığı bir hastane laf konusuysa standart yöntemler ciddi karışıklıklara yol açabilir. böylece bu işi düzenlemesi için kullanabileceğiniz güvenilir bir araca ihtiyaç duyabilirsiniz.

Veirasoft Hastane Nöbet Çizelgesi Hazırlama Programı bu tür karışıklıkları önlemek amacıyla geliştirilmiş bir nöbet programı hazırlama uygulamasıdır. Yazılım bir uçtan bir uca rassal veya doğrusal dağılıma kadar nöbet listesi oluşturabiliyorsunuz. Programın güzel yönü hazırladığınız nöbet listelerini yazıcıdan çıktı olarak alabilmenize olanak vermesi.

Not: 1.5 güncellemesi ile program Veirasoft Nöbet Listesi Hazırlama Programı adını almıştır. 1.9 sürümü ile program bedava ışık halkası gelmiştir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

155 kez indirildi