VeraCrypt indir

VeraCrypt indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
18 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VeraCrypt doğru dizin ve sürücülerinizi en kolay yoldan şifreleyebilir, bilgilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

VeraCrypt programı, bilgisayarınızda bulunan verileri gözetmek için kullanabileceğiniz bir şifreleme uygulaması ve sizin izniniz olmadan bilgilerinize erişim sağlanmasına engel oluyor. İstediğiniz şifreleme algoritmasını kullanabilmeniz ve bu algoritmanın seçeneklerini de değiştirebilmeniz bir uçtan bir uca kıymetli olan klasör, dosya ve sürücülerinize erişimi adamakıllı engelleyebilirsiniz.

Tek yapmanız gereken hangi bölümü şifrelemek istediğinizi belirlemek, şifrenizi girmek ve programın şifreleme işlemini tamamlamasını ummak. Uygulamanın arayüzünde bütün gerekli açıklamalar ve bilgilendirmeler yer alıyor. Epeyce pak olan bu arayüz, adamakıllı ücretsiz olarak kullanıcılara sunuluyor.

Programın tek eksi özelliği, şifrelenmiş şoför ve bölümlerin doğal olarak birazcık gecikmeli olarak açılması. Zira şifrenin çözülmesi için gereken işlem süresini birazcık beklemeniz gerekiyor fakat bir defa sürücü açıldıktan ve erişim sağlandıktan sonra herhangi bir performans kaybı olmadan dosyalarınızı kullanabiliyorsunuz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

18 kez indirildi