Viber

Viber

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

ClipFinder HD, en ünlü 15 video paylaşım sitesi üzerinden video arayıp indiren ve format dönüştüren bir programdır.

Ashampoo ClipFinder HD video paylaşım siteleri (YouTube, Vimeo, Spike, Veoh, Google Video, LiveVideo, Dailymotion, blip.tv, Yahoo! Video, Metacafe, MySpace, SevenLoad, MyVideo, videu ve ClipFish) üzerinden video arama ve indirme işlemlerinizi kolaylaştıracak bir programdır. Öteki programlardan farkı sadece video indirmeye değil video aramanıza da imkan sağlaması. Hem Türkçedil seçeneği ile kullanımı da kolaylaştırıyor.

Ashampoo ClipFinder HD yalnızca indirme işlemlerinizi yapmakla kalmaz bununla birlikte videoların formatlarını dönüştürmenizi sağlar. Programa yeni versiyonla eklenen 3 boyutlu duvar arama yaptığınız videoarı görsel olarak fazla şık bir şekilde listeler ve çabuk erişim sağlar. Bu ücretsiz program ile aradığınız videoları ister bir site üzerinden isterseniz tüm video sitelerinden aratabilirsiniz. Kolay ve sade arayüzü ile bundan böyle video sitelerine girmenize bile gerek kalmadan istediğiniz videoları rahatlıkla bu şık program ile bulabilecek ve indirebileceksiniz.

Ashampoo ClipFinder HD Özellikleri:

Tamamen ücretsiz 3 Boyutlu fantastik klip görüntüleme ekranı Tek tıklamayla indirme ve dönüştürme 15 Bambaşka video portalı üzerinde arama yapma Sadece seçili portallar üzerinde arama yapabilme HD video filtreleri doğru sadece HD video arayabilme Yeni video oynatıcı ve bütün ekran oynatma desteği Geliştirilmiş video çalma listesi

İndir

24 kez indirildi