View Image

View Image

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
37 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

View Image, Google Chome için geliştirilen ve Google Görseller üstünde bulunan Resmi Görüntüle özelliğini geri getiren bir eklentidir.

View Image, Devlete Ait Görüntüle özelliğini geri getiren bir Google Chrome eklentisidir. 

Arama motoru devi Google, telif haklarını gözetmek için uzun süredir Google Görseller sekmesinde kullanılabilen Devlete Ait Görüntüle özelliğini kaldırmıştı. Çoğu kullanıcı için artık alışılmışlık haline gelen özelliğin kaldırılması, büyük tepkilere yol açarken, bir grup geliştirici ise hemen harekete geçerek, View Image adını verdikleri Google Chrome eklentisini geliştirdiler. Görseller sekmesinden kaldırılan Resmi Görüntüle özelliğini geri getiren bu eklenti, epeyce kolay kullanımıyla da beğeni topladı. 

Eklentiyi uygulamak ise fazla kolay: ilk olarak indir tuşuna hücum etmek suretiyle birlikte Chrome Web Mağazası’na gidiyorsunuz. Hemencecik karşınıza View Image’in devlete ait sayfası çıkarken, meydana çıkan bu sayfada yer alan “indir” tuşuna baskın yapmak suretiyle eklentiyi indirebiliyorsunuz. İndikten sonradan otomatik olarak kurulan ve çalışmaya başlayan View Image, size hiç lüzum kalmadan Google Görseller’deki Resmi Görüntüle özelliğini geri getiriyor ve arkadaki planda rahatça çalışmaya devam ediyor. 

 

İndir

37 kez indirildi