Vimeo indir

Vimeo indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi1 ay önce
Hemen indir ()
13 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Büyük video paylaşım sitelerinden Vimeo’nun Windows 8 cihazlar için geliştirilmiş resmi uygulamasıdır.

Popüler video paylaşım sitelerinden biri olan Vimeo’nun Windows 8 uygulamasıdır. En büyük çevrimiçi video içerik sitesindeki videolara Microsoft’un hızlı ve yenilikçi arayüzünden ulaşabilirsiniz.

Vimeo Windows 8 uygulaması ile Vimeo’da milyonlarca kullanıcı göre paylaşılan videoları Windows 8’in sade arayüzü üzerinden izleyebilir, öne meydana çıkan videolara göz atabilir, beğendiğiniz videoları sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz. Keza Vimeo hesabınıza giriş yaparak kendi videolarınızı izleyebilir, paylaşabilir ve yeni bir video yükleyebilirsiniz.

Vimeo’nun resmi Windows 8 uygulaması, videoları en basit şekilde izlemenize ve paylaşmanıza olanak tanıyan epeyce sade oynatıcıya sahiptir. İzlediğiniz videoları tek dokunuşla beğenebilir, sonra izlemek üzere işaretleyebilir, bağlantısını paylaşabilir ve video bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcısı bulunan video paylaşım sitesinin başlıca özellikleri:

Vimeo hesabınızı görüntüleyebilir, Vimeo’ya videolarınızı yükleyebilir, Vimeo’da paylaşılan videoları yüksek kalitede izleyebilir, Vimeo Plus’a abone olarak yükleme alanınızı artırabilir, Öne çıkan kanallara göz atabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

13 kez indirildi