VIPRE Internet Security indir

VIPRE Internet Security indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VIPRE Internet Security virüs, ajan yazılım, spam koruması yanına zeki güvenlik duvarıyla tam koruma sağlıyor.

VIPRE Internet Security 2014 antivirüs ve anticasus özelliklerini güvenlik duvarı, spam ve internet filtreleriyle birleştirerek üstün koruma sağlıyor. Program yüksek performansına rağmen bilgisayar performansında kayıplara yol açmıyor.

VIPRE Internet Security tarama ve güncelleme aşamaları dahil, çalıştığı zaman baştan başa bilgisayarı yavaşlatmaz. Buna rağmen virüs, casus, bot, rootkit gibi aklınıza gelen hemencecik her nesil zararlı yazılım girişini engeller. Program özellikle dar çalışan başvuru formu, modül ve servisleri keşfetme konusunda gösterişli. Montaj ve tatbik aşamaları da oldukça kolay.

Gerçek Zamanlı Koruma
Davranışlar analizlerle bilinen virüs listeleriyle koruma yöntemlerini birleştiren yazılım, reel zamanlı olarak bilgisayarı monitörleyerek muhtemel tehditlerden sizi korur.

Yüksek Performanslı Koruma
Büyük boyutta veriler en kısa sürede en ayrıntılı şekilde taranır. Bu süreçte bilgisayar performansı etkilenmez.

Akıllı Güvenlik Duvarı
Otomatik ayarlarıyla size yerinde ülkü gelen zeki güvenlik duvarı internetten gelen ve dışarı giden verileri peşine düşüp takip eder. Üstteki seviye kullanıcılar, bireysel tercihlerine kadar güvenlik duvarı ayarlarını değiştirebilir.

Virüs, Kimlik Hırsızlığı, Spam Koruması
VIPRE Internet Security kullanıcıları çevrim içi ve çevrim dışı tüm tehditlerden korur. Outlook, Outlook Express, Windows Mail ve POP3, SMTP altyapısını kulllanan bütün e-posta servisleri için program desteği mevcuttur.

Taşınabilir Disk Koruması
Bilgisayara taktığınız tüm taşınabilir cihazlar otomatik olarak taranır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi