VirCleaner indir

VirCleaner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VirCleaner, bilgisayarınız üzerinde bulunan virüsleri temizleyebileceğiniz güvenilir bir virüs silme programıdır.

VirCleaner, bilgisayarınız üzerindeki virüs tehditlerini süratli bir tespit etmek ve ortadan uyandırmak için geliştirilmiş olan kompakt ve portatif bir emniyet yazılımıdır.

Herhangi bir kuruluma gereksinim duymadığı için VirCleaner’ı bir USB bellek yardımıyla yanınızda taşıyabilir ve gittiğiniz yeniden kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Daha da önemlisi program kurulum gerektirmediği için Windows kayıt defteri üzerinde herhangi bir iz ya da kayıt bırakmaz.

Epeyce sade ve kolay kullanılabilir bir kullanıcı arayüzüne sahip olan program, her seviyeden bilgisayar kullanıcısı kadar rahatlıkla kullanılabilir.

Tarama işlemlerini epeyce çabuk bir şekilde gerçekleştiren program, her ne değin fazla profesyonel bir virüs taraması yapmasa da yaygın olan ve aşina virüslere karşı etkili bir koruma sağlamaktadır. Hem tarama sonucunda rastlanan virüs ve yarı tehlikeleri liste üzerinde kullanıcılara sunmaktadır.

Programın en önemli özelliklerinden bir adam başına de gerçek zamanlı olarak bilgisayarınız üzerinde tarama yapmasıdır ve bunu yaparken sistem kaynaklarını minimum şekilde kullanarak bilgisayarınızın genel performansını etkilememesidir. İsteyen kullanacılar gerçek zamanlı tarama özelliğini program içerisinden kapatabilirler.

Her ne kadar gelişmiş seçeneklere sahip olmasa da açılış seviyesindeki bilgisayar kullanıcılarının virüs tarama ve silme işlemlerine çözüm sunan VirCleaner’ı mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi