Virtual DJ indir

Virtual DJ indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bandicam, ekran görüntüleri ve oyun videoları kaydetmek için kullanabileceğiniz oldukça gelişmiş bir ekran videosu kaydolma programıdır.

Bandicam, bilgisayar kullanıcılarına oyun videosu kaydetme ve ekran videosu kaydolma konusunda muavin olan, keza ekran görüntüsü yakalama gibi ekstra elverişli özelliklere sahip olan bir ekran kaydolma programıdır.

Masaüstünde gerçekleştirdiğiniz her türlü aktiviteyi video olarak kaydetmenize olanak sağlayan program ile ekranın hangi bölümünü kaydetmek istediğinizi de kolayca seçme şansına sahipsiniz. Sizlere sunduğu iç alanı şeffaf bir pencere yardımıyla kayıt altına alacağınız bölümü seri bir şekilde belirleyebilirsiniz.

Bandicam’i diğer ekran tescil programlarından ayıran en büyük özelliğiyse hiç kuşkusuz oyun videosu kaydetmek için kullanıcılara sunduğu gelişmiş seçenekler. Keza OpenGL keza de DirectX desteğine sahip olan yazılım ile oynadığınız tüm oyunların videolarını kolayca kaydedebilir ve tescil sırasında oyunların FPS değerlerini de anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Kayda Geçirmek istediğiniz videolar için sizlere birçok farklı seçenek sunan Bandicam ile FPS, video kalitesi, ses frekansı, bitrate, video formatı ve fazla daha fazla özelliği kendiniz belirleyebilirsiniz. İsterseniz videolar için vakit ya da dosya boyutu gibi sınırlamalar da belirleyebilirsiniz.

Ekran videosu kaydetme işlemi dışında, program yardımıyla ekran görüntüsü çekme şansına sahipsiniz. BPM, PNG ve JPG formatlarında ekran görüntüsü yakalama şansını da sizlere sunan Bandicam, sadece bu özelliği sayesinde bile birçok bilgisayar kullanıcısı kadar tercih edilmektedir.

Türkçe dil desteğine sahip olması sebebiyle rakiplerinin bir adım önüne geçen Bandicam üzerinde bulunan klavye kısayollarını istediğiniz şekilde zahmetsizce düzenleyebilir ve klavyeniz üzerinden sadece bir tuşa basarak ekran veya oyun video kaydolma işlemine çabucak başlayabilirsiniz.

Her ne kadar Bandicam ücretli bir yazılım olsa da Bandicam bedava sürümü ile birlikte kullanıcılara 10 dakikaya kadar oyun veya ekran videosu kaydetme özelliği sunuluyor fakat kaydettiğiniz videolar üstünde Bandicam’e ait bir su hattı eklendiğini bilmenizde fayda var.

neticede ekran videoları veya oyun videoları kaydetmek için gelişmiş özelliklere sahip bir yazılıma ihtiyacınız varsa Bandicam’i mutlaka denemelisiniz.

ARTILAR

Program arayüzünde abes disk alanı gösterilmekte

Kullanıcı dostu arayüz

Türkçe desteği

EKSİLER

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi