VirusBuster Professional indir

VirusBuster Professional indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
19 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızı dışarıdan gelebilecek bütün tehlikelere karşısında zahmetsizce koruyabileceğiniz ve yaptığınız her işlemin güvenilir olmasını sağlayarak size güvenilir, üstün bir performans sunan gelişmiş antivirüs programı.

VirusBuster Professional, bilgisayarınızda geniş anlamda bir koruma sağlayabilecek, profesyonel antivirüs programıdır.

Yaptığınız günlük işlemlerden, ofis uygulamalarınıza, e-posta trafiğinize, internet işlemlerinize ve kullandığınız programlara değin her türlü alanda çözümleme ve taramalarıyla geniş emniyet koruması sağlar ve bilgisayarınıza sızmaya çalışan her türlü zararlı spam, trojan, solucan ve virüse karşısında koyarak daima güvende kalmanızı sağlar.

Artan tehlikelere aleyhinde veritabanı güncellemesi

Güncelleştirme mekanizmasını kullanarak yeni virüslere karşı koruma geliştirmekte ve fazla fazla vakit harcamadan yapılan güncellemelerle tehlikelere karşısında daima hazır olarak koruma yapmaktadır.

Kolay kullanım

Profesyonel bir sisteme sahip olmakla birlikte, sade ve pratik işlem yeteneğine sahip arayüzü doğruca yeni başlayan kullanıcılar için dahi kullanımı kolaydır. Standart ayarları doğruca kullanıcıya fazla pozitif iş bırakmayan yapısı ile bununla beraber kullanıcının istediği süre kendine özel ayarlar yapabilmesine de ihtimal tanımaktadır.

Çok yönlü müdahale

Otomatik çalışabilen sistemi sayesinde program kendi güncellemelerini, güvenlik veritabanını düzenlemelerini ve otomatik taramalarını yapabilmektedir. Bu sayede kullanıcının defalarca birebir müdahalesi gerekmemekte ve virüslere karşı hemencecik müdahale sistemi devreye girmektedir.

Komple koruma

Anlık koruması ve filtreleme sistemi ile bilgisayarınızdaki bütün işlemleri taramasından geçirerek, güvenilir işlemler yapabilmenize olasılık tanır. Standart koruması ile bilgisayarınızı korur, filtre sistemi ile de internet data alışverişinizi takip eder ve HTTP, FTP protokolleri ile POP3, SMTP, IMAP posta trafiğinizi denetleyerek merkezi koruma sağlar.

Admin paneli

Gelişmiş idareci paneli baştan sona kendinize özgü ayarlamalarınızı yapabilir, zorunlu tatbik ve diğer kullanıcı işlemlerini engelleyebilirsiniz.

Üstün performans ve etkinlik

Gelişmiş, profesyonel tarama motoru ile tehlikelere karşısında içe doğru analizleme sistemini kullanır. Etkili egzersiz performansı ile; virüsler, solucanlar, truva atları, gizli virüsler bilgisayarınıza hasar veremeyecektir.

Sistem Gereksinimleri:

400 Mhz işlemciMinimum 80 MB boş disk alanıInternet Explorer 5 ve daha yüksek sürüm

Not: Test sürümünde sadece 2 öbür kısıtlama bulunmaktadır. 30 jurnal kısıtlama ve ekranda meydana çıkan satın alma yönlendirmesi. 30 gün her tarafında iyice ücretsiz kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

19 kez indirildi