VIRUSfighter indir

VIRUSfighter indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Basit bir yapıya sahip olmasına rağmen dinç bir antivirüs koruması istiyorsanız VIRUSfighter denemeniz gereken iyi bir emniyet programı.

VIRUSfighter bilgisayarınızın bir virus tarafından zarar görmesini alıkoymak için yapılmış bir anti virüs programı. Kolaylıkla yüklenebilen ve sizi rahatsız etmeden muhtemel tehditlere karşı arka planda gürültüsüz bir şekilde çalışan bu program kolay bir yapıya sahip olmasına karşın güçlü bir koruma karşılayan iyi bir antivirüs yazılımı. defalarca kendini otomatik olarak güncelleyen ve en son meydana çıkan virüslere karşısında hazırlıklı olmanızı karşılayan bu program parmağınızı bile oynatmaya gerek kalmadan sizi koruyor.

Evinizdeki veya ofisinizdeki bilgisayarınız için korumaya ihtiyacınız varsa VIRUSfighter kuvvetli bir alternatif olarak seçiminiz olabilir. Programının motoru dünya üzerinde takriben 25 milyon insanı viruslere karşısında koruyan, Norman şirketi göre yapılmış olan bu anti-virüs yazılımını derhal deneyebilirsiniz.

Not: Programın Windows Vista kullanıcıları için olan sürümünü buraya tıklayarak indirebilirsiniz. Windows XP veya daha alt bir Windows sürümü kullanıyorsanız “Programı Yükle” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi