VirusTotal Scanner indir

VirusTotal Scanner indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
29 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VirusTotal Scanner, bilgisayarınız üstünde bulunan dosyalar için VirusTotal üzerinde virüs taraması yapabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

VirusTotal Scanner, bilgisayar kullanıcılarının sabit diskleri üstünde yer alan herhangi bir dosyayı virüs taramasından geçmek için VirusTotal’ı kullanabilecekleri ücretsiz bir yazılımdır.

Keza montaj dosyasının hem de taşınabilir sürümün bir arada kullanıcılara sunulduğu paket doğruca isterseniz programın taşınabilir sürümünü bir USB disk üstüne kopyalayarak, ihtiyacınız olduğu süre kolayca kullanabilirsiniz.

Programın kullanıcı arayüzü kolay bir pencereden oluşmaktadır ve VirusTotal üzerinde taranmasını istediğiniz dosyaları yeğlemek için sürükle/bırak yöntemini ya da dosya yöneticisini kullanabilirsiniz.

Taranmasını istediğiniz dosyayı seçtikten sonradan, program üstünde yer alan MD5 ve SHA256 alanlarında, seçmiş olduğunuz dosyaya ait bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Tarama işlemini başlamak için “VirusTotal Scan” butonuna tıklamalı ve tarama işleminin tamamlanmasını beklemelisiniz.

VirusTotal üzerinde yapılan tarama işleminin sona ermesiyle birlikte, programın alt bölümünde bulunan yemek listesi üstünde virus uyarısı veren ve vermeyen bütün virüs programları otomatik olarak listelenecektir.

Virüs taraması gerçekleştirmek için VirusTotal sitesine giriş yapmadan, masaüstü rahatlığında bütün işlemleri kolayca yapmanıza ihtimal sağlayan VirusTotal Scanner’ı mutlaka denemenizi öneririm.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

29 kez indirildi