VLC Media Player

VLC Media Player

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
31 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VLC Media Player açık kaynak kodlu olarak geliştirilen ve iyice ücretsiz olarak dağıtılan gelişmiş bir medya oynatıcıdır.

Bilgisayar kullanıcıları aralarında genellikle VLC adıyla aşina VLC Media Player, bilgisayarlarınız üzerinde bulunan her tür medya dosyasını sorunsuz bir şekilde oynatabilmeniz için geliştirilmiş olan bedava bir medya oynatıcıdır.

Keza video keza de ses dosyaları için yaklaşık olarak tüm dosya uzantılarını destekleyen VLC, yalnızca bu özelliğiyle bile birçok bilgisayar kullanıcısının medya oynatıcı tercihleri arasında birincil sırayı almaktadır.

Temiz bir kuruluma sahip olan VLC Media Player, montaj sırasında bile sizlere ayrı birçok seçenek sunmaktadır. VLC ile oynatmak istediğiniz tüm dosya uzantılarını montaj sırasında seçebilir ve bu sayede belirlemiş olduğunuz dosya uzantısına sahip medya dosyalarını varsayılan medya oynatıcı olarak VLC üzerinde oynatabilirsiniz.

Her seviyeden bilgisayar kullanıcısı göre rahatlıkla kullanılabilecek kolay ve anlaşılır bir kullanıcı arayüzüne sahip olan VLC, en ince ayrıntısına kadar medya dosyalarını oynatmaya odaklanmıştır. Amacı medya dosyalarını sorunsuz ve süratli bir şekilde oynatmak isteyen bilgisayar kullanıcıları için oldukça gelişmiş ve etkili bir çözüm sunan program, bu konuda piyasada yer alan çoğu rakibini geride bırakmayı başarmıştır.

Keza klasik VLC Media Player kullanıcı arayüzünden sıkılan kullanıcılar için tema desteği de sunan yazılım için geliştirilen öbür arayüz seçeneklerine geliştirici sayfası üzerinden zahmetsizce ulaşabilir ve beğendiğiniz temaları hemen bilgisayarınız üzerine indirerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kullanıcılara tema desteği dışarıya daha birçok ayrı özelleştirme seçeneği ve gelişmiş ayarlar da sunan VLC Media Player, bir medya oynatıcıdan beklediğinizden fazla daha fazlasını sizlere olabildiğince basit bir şekilde sunmaya çalışmaktadır.

O lahza oynatmakta olduğunuz video veya ses dosyaları ile ilgili birçok öbür bilgiyi de sizlere sunan program yardımıyla isterseniz ses kaydı veya video kaydı yapma şansına da sahipsiniz. Çevrimiçi olarak farklı kaynaklar üzerinde yayınlanan ses veya video akışlarını da peşine düşüp takip edebileceğiniz program yardımıyla isterseniz izlemekte ya da dinlemekte olduğunuz içerikleri bilgisayarınıza kaydedebilir ve daha sonra isterseniz daima izleyebilir ya da dinleyebilirsiniz.

İzlemekte olduğunuz videoların ya da dinlemekte olduğunuz müziklerin kalitesini arttırmak için kullanabileceğiniz farklı efektler ve ayarlar da yeniden VLC Media Player üstünde sizlere sunulan nimetler aralarında yerini almaktadır. 12 kanallı bir ekolayzır ve kendinizi ayrı ortamlarda hissetmenize olasılık sağlayacak ince ses ayarları ve efektleri de VLC üzerinde sizleri bekliyor.

Tüm bunların haricen videolar üstünde kırpma, renklendirme, filiran ekleme, gelişmiş filtre seçeneklerini kullanım gibi seçenekleri de kullanıcılarına sunan VLC, ses ve video arasında senkronizasyon ve gelişmiş altyazı desteğine de sahiptir.

VLC Media Player’ın sahip olduğu tüm bu gelişmiş özellikler göz önüne alındığı zaman, şüphesiz ki piyasada yer alan en iyi ve gelişmiş medya oynatıcı olduğu bir reel. Özelleştirilebilir bir kullanıcı arayüzü, kullanabileceğiniz çok iyi fonksiyonlar, kolay tatbik, gelişmiş ses ve video format desteği ve çok daha fazlası VLC Media Player üzerinde sizleri bekliyor.

Bu program en iyi ücretsiz Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Kişiselleştirilebilir arayüz çözümlerini sunması.

Açık kaynak olarak geliştirilmesine devam edilmesi.

Eklenti desteğinin olması.

Ayarlar menüsünün Basit ve Gelişmiş olarak sınıflandırılması.

Tüm ses ve video formatlarını okuyabilmesi.

EKSİLER

İndir

31 kez indirildi