VPN Unlimited indir

VPN Unlimited indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

VPN Unlimited ile bireysel bilgi güvenliğinizi sağlayabilir ve yasaklı sitelere erişebilirsiniz

VPN Unlimited kullanıcılara engelli sitelere antre yapma ve internette anonim gezinti yapabilme imkanı tanıyan bir VPN servisidir.

Özellikle ülkemizde sık yaşanan internet engellerini aşma ve yasaklı sitelere antre yapma nedeniyle kullanabileceğiniz VPN Unlimited sayesinde internet trafiğiniz yurt dışındaki başka bir bilgisayara yönlendirilmektedir. Bu sayede internete bambaşka bir coğrafi konumdan bağlanıyormuşsunuz gibi internette özgürçe dolaşabilirsiniz.

VPN Unlimited kullanıcılara bireysel veri güvenliklerini sağlama imkanı da veriyor. Dilekçe gerçek IP adresiniz üzerinden yaptığınız bilgi alışverişini farklı bir bilgisayara yönlendirdiği için reel IP adresininz internet siteleri kadar takip edilemiyor. Bu sayede kimlik hırsızlığından korunarak anonim gezinti yapabiliyoruz.

VPN Unlimited kolayca kullanılabilmekte. Programı kullanmak için birincil aşamada bir hesap yarattıktan sonra sihirbaz tabanlı arayüz size an be an eşlik ediyor. Program uygun VPN ayarlarını tek bir tıklamayla yapabiliyor ve size sadece internete bağlanacağınız öbür coğrafi konumdaki sunucuyu seçmek kalıyor. Sağladığı bu kolay başvuru yönüyle Hotspot Shield VPN ve Zenmate alternatifi olarak kullanılabilecek programlar aralarında yer alıyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi