VSDC Free Video Editor indir

VSDC Free Video Editor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
98 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Videolarınızı zahmetsizce montajlamak ve efektler tahsis etmek istiyorsanız bu video düzenleme programını kullanabilirsiniz.

durmadan acemi video işleriyle uğraşanlar ve bu nedenle ücretsiz bir video düzenleme programına ihtiyaç duyanların kullanabilecekleri en uygun programlardan bir adam başına de VSDC Free Video Editor yazılımı.

Programı kullanırken videolarınızı dilediğiniz gibi kesip yapıştırabilir, temel efektler verebilir ve montajını gerçekleştirebilirsiniz. Program videonuzu montajlarken yalnızca bambaşka videoları birleştirmenizi ya da ayrı dakikalarda oynatmanızı sağlamıyor, bununla birlikte videoları tekrar tekrar bindirerek bambaşka boyutlarda tek bir ekranda oynatmanıza da asistan oluyor.

Renk ayar, nesne şekillendirmesi, nesne filtreleri ve geçiş efektleri olmak üzere 4 adet efekt kategorisi bulunduran VSDC Free Video Editor’un bu özelliklerini göstermek bir pek da kolay.

Hazırladığınız videoları CD ve DVD’lere yazmak isterseniz diğer bir yazma programına ihtiyaç duymadan VSDC Free Video Editor’un içerisinde gelen yazma yeteneğini kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

98 kez indirildi