VSEncryptor indir

VSEncryptor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
27 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows için VSEncryptor programı, dosya ve metin şifreleme programıdır.

Windows için VSEncryptor programı, dosya ve metin şifreleme programıdır.

Basit tasarımı ve kullanımı kolay ara yüzü ile bu şifreleme yazılımını kullanırken süre kaybetmezsiniz. VSEncryptor, sizin seçeceğiniz herhangi bir dosyayı ya da metni hemen şifreleyebilir. Yazılım, şifreleme işlemi esnasında bir şifre oluşturur. Dosyaya ya da metne her yerde erişmek için önce oluşturulan bu şifreyi bilmeniz gerekir.

VSEncryptor, şifreleme için harika bir çözümdür lakin bununla beraber kullanımı basit olan bir çözümdür. Bu program, hiçbir teknik veri ve uzmanlık gerektirmez. Şifreleme konusunda hiç bilginiz olmasa bile bu yazılımı kullanabilirsiniz. Bunun için sadece şifrelemek istediğiniz dosyayı ya da metni seçin. Daha Sonra “Şifrele” butonuna basın. Bunu yapmadan daha kısa sürede işlemi açtırmak için benzer metni ya da dosyayı yerinde editör kutusuna sürükleyip bırakmanız da tatmin edici olacaktır.

VSEncryptor, AES-128, AES-192, AES-256, RC2, RC4, DES, Triple DES, Blowfish, Twofish, Serpent, Camellia, Skipjack, CAST-256, MARS, RC5, RC6, IDEA, SEED, SHACAL-2, XTEA, GOST şifreleme algoritmalarının da dahil olduğu farklı alanlara yönlendirilmiş şifreleme algoritmalarını destekler.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

27 kez indirildi