VSFileEncryptC indir

VSFileEncryptC indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
24 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki dosyaları şifrelemek ve gizliliklerini gözetmek istiyorsanız bedava olan bu programı deneyebilirsiniz.

VSFileEncryptC programı, bilgisayarınızda bulunan döküman ve belgelerin gizliliğinin korunması için kullanabileceğiniz dosya şifreleme programlarından bir tanesine ve bedava olarak kullanılabiliyor. Ancak herhangi bir kullanıcı arayüzü barındırmaması ve komut satırından kullanılması nedeniyle başlarda sorunlar yaşamanız mümkün. Fakat dosyalarınıza erişmek isteyenlerin de benzer şekilde daha baskı bir yoldan dolanması gerektiği için bunun gizliliğinize bir yardım olduğunu unutmamak gerekiyor.

Program portatif bir yapıda olduğundan, USB disklerinize bile atabilir ve yanınızda zahmetsizce taşıyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kaynak dosyayı yeğlemek, kasıt konumunu seçmek ve sonra hangi şifreleme mekanizmasını göstermek istiyorsanız onu kullanarak dosyanızı şifrelemek. Desteklenen mekanizmalar arasında şunlar yer alıyor: AES, Blowfish, Twofish, Serpent, Camellia, Skipjack, MARS, Cast—256, IDEA, SEED ve öteki algoritmalar.

Döküman ve dosyalarınızın şifrelemesine ek olarak kendi özel şifrelerinizi de oluşturabilirsiniz ve böylece erişime bir katman daha emniyet koyabilirsiniz. Programı kullanarak şifrelemeyi kaldırmak için tekrar programa ve eğer kullandıysanız şifrenize ihtiyacınız var. Deneyimli bilgisayar kullanıcılarının dosyaları üzerinden tam bir güvenlik hakimiyeti sağlayabilmek için kullanabilecekleri programlardan bir her birine olduğuna inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

24 kez indirildi