Wallpaper Engine indir

Wallpaper Engine indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
49 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wallpaper Engine masaüstünüze canlılık kazandıran bir duvar kağıdı programıdır

Wallpaper Engine, daha çok mobil cihazlar üzerinde kullanılan canlı duvar kağıdı seçeneklerini bilgisayarlarımıza taşıyan bir duvar kağıdı programı.

Steam oyun platformu üzerinden oldukça mantıklı bir fiyatla satın alınabilen Wallpaper Engine, masaüstünüze ayrıca modern ve canlı, ayrıca de renkli bir görünüş kazandırabiliyor. Program temel olarak 3 boyutlu animasyonları ve modellemeleri masaüstünüze yerleştiriyor. Örnek olarak; bir 3 boyutlu araba modelini masaüstünüze yerleştiriyorsunuz. Kullanıcılar hakiki zamanlı olarak bu arabanın rengini ve arabaya görüntü açısını değiştirebiliyor. ya da ekrana hareket eden DNA zinciri gibi animasyonlar yerleştirebiliyor, bu animasyonların renklerini yeniden reel zamanlı olarak değiştirebiliyorsunuz.

Wallpaper Engine videolardan duvar kağıdı yapma gibi ilginç bir özelliğe sahip. Bu sayede bir videoyu masaüstü duvar kağıdınız olarak kullanabiliyor, ekranda kesintisiz değişen bir dış görünüş elde edebiliyorsunuz. Bunun yanısıra değişik oyunları ve internet sitelerini de duvar kağıdı yapabilmektesiniz.

Wallpaper Engine, oldukça düşük kaynak kullanımına da sahip. Wallpaper Engine ile kullanılabilecek sayısız duvar kağıdı seçeneğine Steam Workshop üzerinden erişebilir, kendi duvar kağıtlarınızı da Steam Workshop üzerinden paylaşabilirsiniz. Program içinde bulunan duvar kağıdı editörüyle kendi duvar kağıtlarınızı yaratabilirsiniz. Wallpaper Engine çoklu monitör sistemini desteklemekte. 

Wallpaper Engine’in sistem gereksinimleri şu şekilde:

– Aero’ya sahip Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 işletim sistemi

– 1.66 GHz Intel i5 veya eşit özelliklere sahip bir AMD işlemci

– 1 GB RAM

– Intel HD Graphics 4000 ekran kartı

– DirectX 10

– 512 MB anlamsız depolama alanı

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

49 kez indirildi