WeatherBug indir

WeatherBug indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
11 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WeatherBug, jurnal detaylı ve 10 günlük hava tahminine ulaşabileceğiniz Windows 8.1 uygulamalarından biri.

WeatherBug, yaşadığınız ya da dilediğiniz bir şehrin jurnal ve 10 jurnal hava durumunu öğrenebileceğiniz bir Windows 8.1 uygulaması. Basit arayüzü ile dikkat çeken uygulama ile gün içerisinde havanın nasıl seyredeceğini tüm detaylarıyla rahatlıkla öğrenebiliyorsunuz. Türkçe dil desteği de bulunduğundan bilgileri kolaylıkla anlayacağınızı düşünüyorum.

Windows 8.1 üzeri tablet ve bilgisayarlarda evvelden yüklenmiş olarak gelen MSN Weather (MSN Hava Durumu) uygulamasına alternatik olarak kullanabileceğinizi düşündüğüm WeatherBug ile dilediğiniz 5 bölgenin hava şart raporuna ulaşabiliyorsunuz. Gün içerisinde hissedilen sıcaklık, rüzgarın ne dek şiddetli eseceği, ne dek nemli geçeceğini, yağış olup olmadığını hatta günün ne vakit doğup ne zaman batacağını sade planlanmış arayüz üzerinden tek bir bakışta rahatlıkla görebiliyorsunuz. 10 günlük tahmin alanında ise günbegün gündüz ve gece hissedilen sıcaklık, hava koşulu bilgileri gösteriliyor, detaylı olarak göremiyorsunuz.

Kendisini aralıksız güncelleyerek hava durumunu en dürüst şekilde ileten WeatherBug uygulamasında hemen olan bildirim özelliği de mevcut. Yağmur, fırtına, kar, don, rüzgar ve sis gibi planlarınızı suya düşürecek hava koşullarından birinin gün içerisinde oluşma riski varsa bildirim alıyorsunuz.

WeatherBug Windows 8 platformunda birtakım eksiklerle geliyor. Yerelleştirme sorunları, yanlış konum tespiti, yalnızca 10 günlük hava tahminin güncellenmesi uygulamayı ilk kullandığımda gözüme hemen çarpan eksiklikler aralarında.

WeatherBug Özellikleri:

5 bölgenin hava varsayım raporuna ulaşma Günlük ve 10 günlük hava tahmini Bütün hava koşulları için anlık bildirim Hava durumuna kadar değişen arka planlar Canlı hava haritası Hava durumunu özetle sunan canlı kutucuklar

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

11 kez indirildi