Web Filtre indir

Web Filtre indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Aile bireyleri tehlikeli web sitelerinden uzaktan tutan içerik filtreleme yazılımı

Çocuklarımızın tehlikesiz bir şekilde internette gezmesi için Web Filtre v1.0 mutlaka bilgisayarlarınızda yüklü olmalı. Biliyorsunuz internet hem data ayrıca de zararlı içerik açısından fazla geniş bir içerik yelpazesine sahip. Çocuklarımızı bunlardan gözetmek ücretsiz olan Web Filtreyi kullanabilirsiniz. Aileler için düşünülmüş olan program tamamen Türkçe olarak hazırlanmıştır.

Programımızın en büyük özelliklerinden birisi de paylaşımlı olması. Yasaklanmış site, izinli site, yasaklanmış sözcük ve izinli kelimeler hergün daha da gelişecek ve programın daha da istikrarlı olarak sitelere müsade vermesi ya da yasaklanması sağlanacaktır.

Anekdot: Girdiğiniz siteleri paylaşmak istemiyorsanız Web Filtreye bildir seçeneğinin işaretini kaldırmanız yeterlidir. Otomatik güncelleme ile yeni adresleri almasını istemiyorsanız ayarlardan otomatik güncelle işaretini de kaldırın.

Programın Egzersiz Mantığı

Programımız ilk kurulduğunda ayarları değiştirilmezse yalnızca adres ve başlığa kadar tarama yapar istenirse kullanıcı ayarlarında seviye 3`e getirilerek içerik tarama da etkin yapılabilir. Kelime bazlı taramada program ilk kez site başlığı – site içeriğinde ya da ikisinde de (ayarlardan seçilen ayara kadar) yasaklanmış kelimeyi tarar bu tarama işlemi tam kelimedir yani yasaklanmış sözcük seks ise seksoloji kelimesi içinde yer alan seksoloji kelimesini yasaklanmış olarak kabul etmez bir kelimeyi yasaklanmış olarak kabul edebilmesi için seks bilgisi gibi olması gerekli yani başında ve sonunda nokta, haylazlık noktalı virgül, vs… gibi karakterlerin bulunması ya da hiçbir karakterin bulunmaması gerekir. Yasaklı sözcük bulununca program izinli kelimeleri yine benzer mantıkla tarar ve izinli ise yasaklanmış olan kelimeyi göz ardı eder. Program sözcük taramasını bitirdikten daha sonra izinli sitelerde arama yapar son olarak yasak sitelerde arama yapar ve siteyi gösterip göstermeyeceğine karar verir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi