Webroot Spy Sweeper indir

Webroot Spy Sweeper indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
21 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınıza bulaşan veya girmeye çalışan casus yazılımları engellemek ve arındırmak istiyorsanız kullanabileceğiniz en iyi ajan yazılım temizleme programlarından birisi de Spy Sweeper’dır.

Uzmanların en gelişmiş Spyware tespit programı olarak onayladığı bir programla her gün daha da büyüyen Spyware’lere aleyhinde bilgisayarınızı koruyabilirsiniz. Program belirlediği Spyware’leri engeller veya sisteminize yerleşen Spyware’leri siler.

Dosya paylaşım programlarından ya da her hangi bir müzik fotoğraf yada farklı tatbik paylaşımlarından sisteminize bulaşan ve istenmeyen spyware’ları anında belirleyebilir ve silebilirsiniz.
Yeni Spyware saldırılarına aleyhinde ücretsiz savunma güncellemeleri ile her zaman dikkatli olun. Spy Sweeper’ın veritabanında belirtilmiş olan bütün spyware’lerden korunmanın dıştan her gün yeni türeyen spyware’lere karşısında da güncellemeler ile daima dikkatli olun. Güncelleme sistemi bedava olup yeni spyware türleri çıktığı anda gerçekleştirilir.

Programın Yenilikleri:

Son zamanların en çok beklenen yazılımı olan Microsoft Windows Vista destekli bir program olması en büyük yeniliklerinden birisidir. Az Önce çoğu program şirketi Vista ahenkli paketlerini hazırlarken Spy Sweeper 5.3 bu işi çoktan halletmiş. Hızlı arama Bütün arama ve Opsiyonlu arama seçenekleri ile en kolay şekilde spyware’leri internet ya da bilgisayarınız üstünde tarar. Spy Sweeper zamandan tasarruf etmeniz amacı ile size belirlediği spyware dosyalarının formatlarını da sunup bunları engellemenize de ihtimal tanır. Tarama ve güncellemeleri sizin belirttiğiniz zamanlarda gerçekleştirir. Baştan tasarı edilmiş savunma duvarını istediğiniz sayfalar için aktif ya da edilgen olarak belirleyebilirsiniz. Bu yeni sürümle artık Virus taramalarınız içinde Spy Sweeper programını kullanabilirsiniz. Bilgisayar ve internet uygulamalarınızı hiç bir operasyon yapmadan koruyabilirsiniz. Yeni çıkan virüslere karşısında da dinç bir veritabanı ve güncellemeleri ile sizi daima korur. Trojanlara virüslere spywarelere ve solucanlara karşı fazla etkin bir koruma sağlar.

Tehlikeli ve bıktırıcı spyware’ler sisteminize siz internette gezinirken çok farklı alanlara yönlendirilmiş yollardan bulaşabilir. Spy Sweeper size bütün teşekküllü bir koruma garantisi verir. Yeni güçlü ve zeki savunma duvarı ile sisteminize girmeye çalışan spyware’ları onlar daha girmeden araştırabilir ve silebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız spyware içeriyorsa Spy Sweeper’ın gelişmiş araştırma teknikleri tamamen bunları bulabilir ve silebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

21 kez indirildi