WhatPulse indir

WhatPulse indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
20 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayar uygulama alışkanlıklarınızı peşine düşüp takip etmek ve istatistikleri görmek için bu programı kullanabilirsiniz.

WhatPulse programı bilgisayarınızda gerçekleştirdiğiniz az daha tüm işlemler hakkında istatistik bilgiler ortaya koyabiliyor ve böylece uygulama alışkanlıklarınızı analiz olanağı sunuyor. Programın takip edebildiği konular aralarında klavye kullanım istatistikleri, mouse dilekçe oranı, download ve upload miktarları, en fazla kullandığınız programlar ve sistem durumu var.

Eğer dilerseniz istatistikler WhatPulse web sitesine de gönderilebiliyor ve öteki kullanıcıların bilgisayar kullanımları ile kendi kullanımınızı kolaylıkla karşılaştırabiliyorsunuz.

Program bilgisayarınızın açılışında “keyhook” adlı bir servis başlatıyor ve Windows sistem mesajlarını dinleyerek WhatPulse içerisindeki kayıtları oluşturuyor. Her ne değin güvenliğine sıkı derecede ağırlık veren kullanıcılar programdan böylece hoşlanmayacak olsalar da programın işlevlerine gereksinim duyarsanız kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

20 kez indirildi