WiFi Network Monitor indir

WiFi Network Monitor indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WiFi Network Monitor ile kablosuz ağınıza bağlanan cihazları görüntüleyebilirsiniz

WiFi Network Monitor kullanıcılara kablosuz ağ izleme ve kablosuz ağ güvenliği sağlama konularında tezgâhtar olan ve ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kablosuz ağ peşine düşüp takip programıdır.

Evimizde ya da işyerimizde kullandığımız kablosuz ağlara çoğu bambaşka aygıt bağlanabiliyor. Kimi süre mobil cihazlar, kimi zamanlar bilgisayarlar bu bağlantıları kullanırken bağlantı hızımızın düştüğüne tanık olabiliyoruz. Kablosuz ağlarımız belirlenmiş mesafeye sahip olsalar da yakın mesafedeki cihazlar bu ağlara bağlanabilmekteler. Kablosuz ağlarımıza izinsiz girişler ise temas hızımızı düşüren ve internet kotamızı bitiren en büyük faktörler arasında.

İşte WiFi Network Monitor kullanarak kablosuz ağımızı izleyebiliyoruz ve kablosuz ağımıza bilgimiz haricinde bağlanan cihazları saptama edebiliyoruz. Program ağa bağlanan tüm cihazları tarayabilmekte ve hackerları ve izinsiz bağlananları saptama edebilmekte. WiFi Network Monitor saptama edilen cihazların IP adreslerini, MAC adreslerini ve aygıt isimlerini size sunabiliyor ve bu bilgileri HTML, XML, TXT ve CSV formatlarında dışa aktarabiliyor.

Not: Program kurulum sırasında tarayıcı anasayfanızı ve varsayılan arama motorunuzu değiştirebilecek ilave yazılımlar doldurma önerisinde bulunmaktadır. Programı çalıştırabilmek için bu eklentileri yüklemenize gerek yoktur. Eğer bu eklentilerden etkilendiyseniz aşağıdaki yazılımlar ile tarayıcınızı varsayılan ayarlarına geri döndürebilirsiniz:

Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup Avast! Browser Cleanup ile tarayıcı ayarlarınızı değiştiren uygulamalardan kurtulabilirsiniz. İndir

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi