Wifi Protector indir

Wifi Protector indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Wifi Protector sayesinde kablosuz ağınıza izinsiz olarak giriş yapmaya çalışanlara karşısında önlem alabiliyorsunuz.

Wi-Fi yani kablosuz hatların olması gerektiği kadar tehlikesiz olmadığı böylece fazla kişi göre biliniyor. Bilhassa zorunlu yazılım ve teçhizat bilgisine sahip olan hackerların kablosuz ağlar üzerinden o kadar çok bilgi hırsızlığı yapabilmesi sebebiyle Wifi Protector gibi programları göstermek ve hattınızı yabancılara ayrıntılarıyla kapatmak elzem ülkü geliyor.

Wifi Protector, kablosuz ağınızı izinsiz antre yapmaya çalışanlara ve malware yazılım göndermeye çalışanlara karşısında kullanabileceğiniz bedava programlardan bir tanesi. Her ne değin virüs tarayıcı programlar bilgisayarlarımızı korumaya çalışsalar da, internet ağının korunmasını temin etmek konusunda o kadar birçok sınıfta kalmakta ve bu nedenle ek programlara ihtiyaç duyulmakta.

Programın içerisinde varolan araçlardan en önemlisi gizlilik koruması ve bu koruma doğruca internet gezintiniz sırasında IP adresiniz değiştiriliyor ve öteki izinsiz kullanıcılara karşısında görünmez ülkü gelebiliyorsunuz. Takip edilebilme şansınızı elimine ettiği için bilgi hırsızlarının peşinize düşmesini epeyce basit bir şekilde engelleyebiliyor.

Ayrıca, ağınıza dışarıdan cebren girmeye çalışanları da hemen saptama edebilen Wifi Protector, böyle bir şart algıladığında derhal bir dikkat gönderiyor ve zorunlu önlemleri almanıza muavin oluyor. Malware koruması doğruca internette karşılaşabileceğiniz ve verilerinize göz diken malware programlardan kurtulmak da elinizde.

Bulut güncelleme sistemini kullandığı için programın sürekli olarak aktüel kaldığını ve en son tehditlere karşı sizi koruduğunu da belirtmek lüzum. Ağ güvenliğine tartı verenlerin programı kaçırmaması gerektiğine inanıyorum.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi