Win10 Spy Disabler indir

Win10 Spy Disabler indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
36 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Win10 Spy Disabler, bilgisayarınızda izlenmesini istemediğiniz etkinlikleri devre dışı bırakan bir emniyet programıdır.

Win10 Spy Disabler, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarlarınızda kullanıcı etkinliklerini izleyen hizmet ve uygulamaları devre dışı bırakan bir emniyet programı olarak karşımıza çıkıyor. Aktivitelerinizin izlenmesini engelleyebileceğiniz bu kolay program baştan sona, Windows’un kullanıcı deneyimini için izlediğini söylediği veri birleştirme hizmetlerini çok basit bir şekilde sınırlayabilirsiniz. 

Basit bir internet araştırması ile, Windows 10 cihazlarında kullanıcı etkinliklerinin izlenmesi için, bazı aktif uygulamaların kullanılacağı haberlerine ulaşabilirsiniz. Doğrusu bu durumu birazcık can sıkıcı buluyorum. Zira bilgimiz dıştan verilerimizin toplanmasını hiçbirimiz istemeyiz. Win10 Spy Disabler programı da bu sorunu ortadan kaldırmak için çabuk ve basit bir çözüm sunması sebebiyle dikkatimi çekti. 

Programı başlattıktan sonra tüm özelliklerini minimalist bir ekranda görebiliyoruz. İşleme başlamadan önce bir uyarıda bulunmak istiyorum. Her ihtimale karşı, ahenklilik sorunlarını da asgari indirmek için sisteminizdeki verileri yedeklemenizi öneririm. Keza, kullanmadan önce bütün pencereleri de kapatmanız iyi olacaktır. sonra sekmeler arası geçiş yaparak ve onaylama kutularına tick koyarak tracking hizmetlerini devre dışı bırakabilirsiniz. 

Bütün bunlara ek olarak, Win10 Spy Disabler varsayılan Windows uygulamalarını da kaldırmanıza muavin oluyor. Onedrive, Para, Yıllık, Posta gibi uygulamaları da sadece birkaç tıklama ile kaldırabilirsiniz. 

Casusluk bu tür durumlarda dürüst bir sözcük mi bilmiyorum, ancak kullanıcı deneyimini için bile olsa aramızda izlenmek istemeyen olabilir. Bu bağlamda programı kullanmanızı önerebilirim. Ama demin de belirttiğim gibi, operasyon yapmadan önce sisteminizdeki verileri yedeklemeyi her ihtimale karşısında unutmayın. Ücretsiz, kolay ve hızlı olduğunu da hatırlatmakta fayda var. 

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

36 kez indirildi