Windows 10 Firewall Control indir

Windows 10 Firewall Control indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
38 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows 10 Firewall Control, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir firewall yoklama programıdır.

Windows 10 Firewall Control, masaüstü bilgisayarlarınızda kullanabileceğiniz bir güvenlik yazılımı olarak dikkat çekiyor. İnternette güvenli şekilde takılmanıza yardımcı olan bu enerjik araç ile bilgileriniz güvende tutuluyor.

Kolay ve ayrıntılı bir vasıta olan Windows 10 Firewall Control, ağınızdaki etkinlikleri izleyebileceğiniz ve istenmeyen durumlarda müdahale edebileceğiniz bir programdır. Lokal ve uzak bağlantılara destek veren tatbik ile fena niyetli yazılımları anında saptama edebiliyorsunuz. Güvende kalmanıza tezgâhtar olan Windows 10 Firewall Control, beğenilmeyen güncellemeleri de önlüyor. Üçüncü parti bir emniyet yazılımı olan Windows 10 Firewall Control, Windows işletim sisteminde yer alan “Güvenlik Duvarı”na alternatif olarak kullanılabilir. Daha gelişmiş özelliklerle hizmet sunan Windows 10 Firewall Control mutlaka bilgisayarlarınızda yer almalı. Minimal boyutları ve elverişli arayüzleriyle de kullanıcı dostu olan program bununla beraber bedava. Basit kullanımı, emniyet önlemleri ve pek çok işlevsel moduyla işlerinizi kolaylaştırıyor. 

Ağ üzerinden de hizmet sunan başvuru aniden artı bilgisayarı da koruyabiliyor. Bilgilerinizi güvende tutabileceğiniz ve rahatlık içerisinde internette dolaşmanıza tezgâhtar olacak Windows 10 Firewall Control’u sakın kaçırmayın

Windows 10 Firewall Control programını masaüstü bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

38 kez indirildi