Windows Kamera indir

Windows Kamera indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
60 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows Kamera, zeki telefonunuzdan ve bilgisayarınızdan daha hoş fotoğraflar çekmenize yardımcı olan bir uygulamadır.

Windows Kamera, Windows işletim sistemine sahip bilgisayarınız ve mobil cihazlarınız üzerinden kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır. Bu kullanım sayesinde artık daha güzel fotoğraflar çekebileceksiniz.

Bilgisayarınıza, telefonunuza ve tabletinize bedava olarak indirebileceğiniz Windows Kamera uygulaması, telefonunuzun kamerasını deyim yerindeyse her yerde canlandırıyor. Birbirinden öbür özellikleri ve modları ile birlikte çektiğiniz fotoğraflar artık daha güzel çıkacak.

Windows Kamera uygulamasının boyutu büyük bir miktarda olmadığı için cihazınızda artı yer kaplamıyor. Bu yüzden Windows Kamera diğer kamera uygulamaları aralarında epeyce ön plana çıkıyor. Gelişmiş özelliklerinden dolayı epeyce artı tercih edilen Windows Kamera, aralıksız yapılan güncellemelerle birlikte gelişmeye devam ediyor.

Çektiğiniz fotoğrafları telefonunuzda barındırmak istemiyorsanız Windows Kamera’nın özelliğini kullanarak uç OneDrive’a fotoğrafınızı kaydedebilirsiniz. Daha sayamadığımız çoğu Windows Kamera özelliği için uygulamayı indirip deneyebilirsiniz.

Windows Kamera uygulamasının özellikleri:

HDR ve 4K çekim özelliği

Panoramik çekim yapabilme yeteneği

İstediğiniz zaman hızını ayarlayabileceğiniz ağır çekim videolar

Video sabitleme özelliği

sıralı resim çekme özelliği

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

60 kez indirildi