Windows Live Messenger indir

Windows Live Messenger indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 hafta önce
Hemen indir ()
15 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mesajlaşma yazılımlarının birincil sırasındaki Windows Live Messenger 2011, sosyal paylaşıma önem veren yepyeni özellikleri ve değişen tasarımıyla kullanıcıların aleyhinde.

Windows Live Messenger Microsoft tarafından sonlandırıldı ve kullanıcıların hesapları Skype’a geçirildi. Eğer arkadaşlarınızla sohbete sürdürmek istiyorsanız Skype’ı indirmeyi unutmayın.

Windows Live Messenger yıllardır popülerliğini koruyan ve Microsoft mühendisleri tarafından kesintisiz geliştirilerek kullanıcılarının beğenisini şampiyon bir hemen olan mesajlaşma programı. Skype birliği ile kısa bir süre daha sonra iyice kullanımdan kalkacak olan program, hala en fazla kullanılanlar arasında yer almakla birlikte Facebook, MySpace ve LinkeIn eşlemesiyle laf konusu hesaplara sahip olan kullanıcılarla da iletişime geçilmesi sağlanıyor.

“MSN Hesabıyla Skype Üstünde Nasıl Oturum Açılır?” isimli yazımızla Skype arayüzüne alışmak namına birincil adımı atabilirsiniz.

Tüm dünyanın en fazla kullanılan mesajlaşma programlarından biri olan Windows Live Messenger 2011 öyle fazla değişiklik içeren yeni versiyonuyla kullanıcıların aleyhinde. Sosyal ağlarla hemen olan iletilerinizi biraraya getiren Windows Live Messenger 2011 sosyal paylaşımınızı tek alandan yönetmenizi sağlayacak pek fazla yeni özellik içeriyor. Facebook, MySpace ve LinkedIn sosyal ağlarıyla bağlantı kurmanızı karşılayan yeni sürüm radikal tasarım değişikliğiyle de işaret.

Windows Live Messenger 2011 HD desteğiyle videolu görüşmelerinizi bütün ekranda yapmanızı sağlıyor. başkaca video mesaj kaydederek arkadaşlarınızla paylaşabiliyorsunuz. Gitgide Artarak yükselen sosyal ağ kullanımı göz önünde bulundurularak öbür ağlardaki arkadaşlarınızla tek alandan irtibat kurabileceğiniz yepyeni bir mesajlaşma yazılımı olarak karşımıza meydana çıkan yeni sürümde, çevrimiçi videolar seyredecek, arkadaşlarınızın durumlarını sürekli takip edecek, hotmail’e gelen yeni e-postalarınızı denetleme edebileceksiniz. Yorum yazmak, resim ve beğenileri paylaşmak için sadece Windows Live Messenger kullanmanız tatmin edici olacak.  Paylaşımların ön planda tutulduğu Windows Live Messenger 2011 web ve mobil entegrasyonuyla tüm isteklere yanıt vermeye hazırlanmış.

Önemli! Windows Live Messenger 2011 yalnızca Windows Vista ve 7 işletim sistemleriyle çalışmaktadır.

Bu program en iyi bedava Windows programları listesinde yer almaktadır.

ARTILAR

Faceook, Myspace, LinkedIn sosyal ağlarıyla entegrasyon.

Mobil ve web desteği.

EKSİLER

Windows XP desteği bulunmuyor.

Eskisine oranla daha kompleks bir arayüz.

Twitter desteği sunmuyor.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

15 kez indirildi