Windows USB Blocker indir

Windows USB Blocker indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
25 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Windows USB Blocker, tek bir tıklamayla sisteminiz üzerinde bulunan USB bağlantı noktalarını kilitlemenize olanak tanıyan ücretsiz bir programdır.

Windows USB Blocker, bilgisayarınız üzerinde yer alan tüm USB portlarını tek bir tıklamayla engellemenize ve tekrar tek bir tıklamayla kullanıma açmanıza ihtimal sağlayan ücretsiz bir güvenlik programıdır. Bu sayede bilgisayarınıza bağlanan herhangi bir harici USB aygıtı siz istemediğiniz sürece çalışmayacaktır.

Bilgisayarınızın başında olmadığınız zamanlarda ortaya çıkabilecek data hırsızlığını engellemek aracıyla kullanabileceğiniz Windows USB Blocker ile bilgisayarınızın başına geçtiğiniz zaman USB portlarını tekrar faal ülkü getirebilirsiniz.

Harici değişmez diskler, flash bellekler veya portatif depolama aygıtlarının bilgisayarınıza bağlandığı durumlarda çalışmasını ve bu aygıtlara erişimi engelleyen program epeyce kullanışlıdır.

Fare, klavye, kulaklık, hoparlör veya Bluetooth gibi diğer donanımlarınızın çalışmasını engellemeyecek olan Windows USB Blocker‘ı güvenle kullanabilirsiniz.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

25 kez indirildi