WindowZones indir

WindowZones indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi2 ay önce
Hemen indir ()
16 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Güncelleştirme gerektirmeden fazla etkin bir şekilde internetten gelebilecek tehlikelere karşı sisteminizi ve uygulamalarınızı koruyabilecek basit kullanıcı arayüzüne sahip bir program arıyorsanız ve bundan başka öteki antivirüs programları il

En güvenli olmayan güvenlik tehditleri şüphesiz ki yeni virüsler ve spyware’lerdir. Bu cins tehlikeler antivirüs ve anti ajan yazılım programlar ile belirlenmeli ve sisteminiz defalarca yeni çıkabilecek virüslere yada güya tehlikelere karşı güncel durmalıdır. Bu güncellemeler çoğu vakit saatlar ve hatta günler sürebilir. Ve bu uzun süre sebebiyle yeni çıkmış tehlikeler internet tarayıcısı veya diğer internet ile alakalı programlar baştan sona sisteminize gelir ve bu tehlikelerin emniyet yaması belkide günler sonra sisteminize indirilir. WindowZones güncelleştirme gönülsüzce sisteminizi virüslere ve casus yazılımlara karşısında korur. Bir De bunu bütün internete emrindeki çalışan uygulamaların içerisinde de yapar. Keza öteki antivirüs ve antispyware yazılımları ile de uyumlu çalışabilir. WindowZones sistem dosyaları ve sistem ayarlarını her türlü tehlikeye karşısında korumayı kendine tarafından edinmiş epeyce gelişmiş bir güvenlik programıdır. 

Antivirüs programınız daha güncellemeyi beklerken siz yeni çıkmış tehlikelere karşı sisteminizi bu programla koruyabilirsiniz.

WindowZones’un, aleyhinde en ön safta yer aldığı tehlikeler:

Internet Explorer emniyet açıkları (aşina yada bilinmeyenler)Hacker’lar, Intruder’lar ve kimlik hırsızları
Rootkit yükleyicilerSpyware, Virüs, ve Adware indirmeleriKolay kullanıcı arabirimi ile kullanırken hiçbir zorluk çekmeyeceğiniz bu program ile sisteminiz ve uygulamalarınız artık daha da güvende olacak.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

16 kez indirildi