WinGuard Pro indir

WinGuard Pro indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
23 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Başkaları tarafından görülmesini ve ulaşılmasını istemediğiniz dosyalarınızı, klasörlerinizi, uygulamalarınızı, internet sayfalarınızı şifreleyerek koruyabileceğiniz bedava bir başvuru formu olan WinGuard Pro bir uçtan bir uca kişisel bilgile

WindowsGuard, uygulamaları, pencereleri ve internet sayfalarını kolay bir şekilde şifreleyerek korumanıza ihtimal tanıyan bir yazılımdır. Hem dosya ve klasörlerinizi de şifreleyerek bütün bir güvenlik sunar. Windows Explorer üzerindeki uygulamalarınızı, dosya ve klasörlerinizi, internet sayfalarınızı şifreleyerek koruyan WinGuard Pro ile dosyalarınız, klasörleriniz ya da uygulamalarınıza erişimi engelleyebilirsiniz.

Özellikleri:

İstediğiniz bir programı şifre ile kilitleme. Dosya, klasör ve sürücüleri şifreleme. Yazılım yüklemesini müdahale etme. Parola korumalı Windows Explorer. Şifre korumalı Internet Explorer, Mozilla Firefox ve bu tarayıcılardan dosya indirme işlemleri.

Yeni versiyon ile gelen yenilikler:

Geliştirilmiş şifreleme işlemleri. Dosyaları şifrelerken şart raporunun görüntülenmesi. Yeni arayüz tasarımı. Engellenmiş görevler listesinden kullanım silebilme. Çoğu küçük hatanın temizlenmesi. Geliştirilmiş güvenli başvuru kaldırma özelliği. Belli Başlı exe dosyasının silinme, taşınma gibi işlemler sırasındaki güvenliğinde geliştirme. Baştan şifrelenen dosyalar için seçenek.

Önemli! Yazılım ücretsizdir fakat bir takım gelişmiş özelliklere sahip üstelik Premium versiyonu mevcuttur.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

23 kez indirildi