WinLock indir

WinLock indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
22 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WinLock, bilgisayarınızda sizin dışınızdaki şahısların sisteminiz üzerindeki yetki ve kullanımlarını kısıtlayabileceğiniz ve sadece müsade vereceğiniz işlemleri yapmalarına ihtimal karşılayan alternatif bir emniyet programıdır.

WinLock, sisteminizi şifreleyerek sizin dışınızdaki şahısların istemediğiniz işlemler yapmasını ve uygulamaları kullanmasını önleyen bir emniyet programıdır. Bu program ile hard disklerinizi gizleyebilir; teftiş paneli, sistem dosyaları, Başlat menüsü ve Görev Yöneticisi gibi manâlı sistem araçlarına erişimi engelleyerek sisteminizin hasar görmesini önleyebilirsiniz.

Bu program ile bilgisayarınızı kimin, ne kadar süre ile kullanabileceği, internet erişimine müsade verip vermeyeceğiniz gibi ayarları yapabilirsiniz. Seçtiğiniz dosya ve klasörlere erişim verebilir ve başkaca kalan alanlara giriş yapılmasını engelleyebilirsiniz.

Ansızın fazla birey kadar kullanılan sisteminizdeki kullanımı denetim ederek takibini sağlayabilirsiniz. WinLock, sisteminizi gözetmek amacıyla her türlü kısıtlamayı yapabileceğiniz çok iyi bir koruma aracıdır.

Özellikler:

Sistem kısıtlamaları: Çalıştır komutunu, Kontrol Paneli kullanımını, Güvenli Mod kullanımını ve güya uygulamaları engelleyebilirsiniz, Zaman-kısıtlı erişim: Diğer kişilerin sisteminizi ne kadar kullanabileceğini kontrol edebilirsiniz, Başlat Menüsü erişimi: Seçilen Başlat menüsü öğrelerini gizleyebilirsiniz, İnternet girişi kontrolü: İstemediğiniz sitelere girişi yasaklayabilir ve yalnızca izin bahşedilen siteleri belirleyebilirsiniz, Program filtreleme: Dosya indirme, oyun oynama ve mesajlaşma programlarını yasaklayabilirsiniz, Sürücü saklama: Seçtiğiniz sürücüleri gizlemenizi sağlar, Kayıt: Bilgisayarında yapılan işlemleri takip eder ve bunları tescil edilmesini sağlar.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

22 kez indirildi