WinLogOnView indir

WinLogOnView indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
26 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Bilgisayarınızdaki kullanıcıların ne zamanlarda antre ve çıkış yaptıklarını bu programın sunduğu raporlar ile peşine düşüp takip edebilirsiniz.

WinLogOnView programı özellikle bilgisayarını kimlerin ne süre kullandığını merak edenler ve emniyet amacıyla antre çıkışları peşine düşüp takip etmesi gerekenler için büyük bir kolaylık sağlayabilecek uygulamalardan bir tanesi. Programın esas işlevi hangi kullanıcının ne zaman bilgisayarınıza giriş yaptığını ve çıkış yaptığını peşine düşüp takip etmek ve size bir rapor halinde sunmak.

Kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan program bununla birlikte yalnızca lokal bilgisayarınızın yok uzaktaki ast olduğunuz bilgisayarların da giriş ve çıkışlarını gözlemleyebiliyor. Bu Nedenle ağ yöneticilerinin ve sistem güvenliği uzmanlarının da deneyebilecekleri arasında yer alıyor. Şirketlerde veri hırsızlıklarının çoğunlukla olmadık zamanlarda çalışanlar kadar gerçekleştirildiği bilindiğinden nedeniyle çabucak kim ne vakit antre ve çıkış yapmış WinLogOnView doğru peşine düşüp takip edebilirsiniz.

Programın raporlarda sunduğu bilgiler arasında giriş ve çıkış yapan kullanıcının ID bilgisi, mevcut girişli kullanıcının kullanıcı adı, domain ve bilgisayar isimleri ile bilgisayarın ne kadar zaman girişli kaldığı bilgisi yer alıyor. Eğer vakitsiz zamanlarda bilgisayarınıza antre yapıldığını ve kurcalandığını düşünüyorsanız kullanmayı unutmayın. Kullanım Windows XP’de maalesef çalışmamakta.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

26 kez indirildi
Etiketler: , , , ,