WinMend Disk Cleaner

WinMend Disk Cleaner

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
51 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WinMend Disk Cleaner, değişmez diskiniz üstünde yer alan patavatsız dosyaları güvenli, süratli ve kolay bir şekilde temizleyebileceğiniz ücretsiz bir programdır.

WinMend Disk Cleaner, kullanıcıların değişmez diskleri üstünde yer alan patavatsız dosyaları tehlikesiz bir şekilde temizleyebilmeleri için geliştirilen epeyce elverişli bir programdır. Değişmez diskin tamamını çabuk bir şekilde tarayarak patavatsız dosyaları bulan ve yer alan bu dosyaların zahmetsizce kaldırılmasına ihtimal tanıyan WinMend Disk Cleaner ile değişmez diskiniz üzerinde ekstra bir depolama alanına sahip olabilirsiniz.

Düşüncesiz dosyaları sabit diskiniz üzerinden kaldırarak yalnızca ekstra depolama alanına değil, bununla birlikte daha gelişmiş bir sistem performansına da sahip olacaksınız.

Program yardımıyla hangi sürücüler üstünde tarama işlemi yapmak istediğinizi ve hangi sürücülerin tarama dışında bırakılmasını istediğinizi kendiniz belirleyebilirsiniz.

Tarama sonucunda liste üstünde düşüncesiz olarak belirlenmiş olan bütün dosyalara ait bilgileri ve dosya uzantılarını görebilirsiniz. bununla beraber tarama sonuçları daha alçak toplamlarla birlikte kullanıcılara sunulmaktadır.

neticede bilgisayarınızın ilk günkü performansıyla çalışmadığını düşünüyor ve ekstra depolama alanına gereksinim duyuyorsanız WinMend Disk Cleaner’ı denemenizi öneririm.

WinMend Disk Cleaner Özellikleri:

Güvenli ve kapsamlı tarama seçenekleri Tarama sonucu düzeltme Zinde disk analizi

İndir

51 kez indirildi