WinToFlash

WinToFlash

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi4 ay önce
Hemen indir ()
35 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WinToFlash, Windows kurulumları için önyüklenebilir USB bellekler hazırlayabileceğiniz ücretsiz bir yazılımdır.

WinToFlash, Windows kurulum dosyalarını USB bellekler üzerine aktarabileceğiniz ve önyüklenebilir Windows kurulum bellekleri hazırlayabileceğiniz bedava bir yazılım çözümüdür. Özellikle Windows montaj CD/DVD’lerinin belirli bir zaman sonunda zarar görebileceğini veya sorun çıkartabileceğini düşündüğümüz zaman, böyle bir yöntemi tercih etmek oldukça akla yatkın olacaktır. neticede kurulum CD/DVD’leri üzerinden bir şanssızlık sonucu ortaya çıkabilecek minicik bir çizik bile diski kullanılmaz ayla getirebilir.

Hal böyle olunca Windows kurulum diskini bir USB hafıza üstüne yedeklemek ve bu şekilde gizlemek çok daha akla yatkın olacaktır. Hem CD/DVD sürücüler yardımıyla Windows kurulumu yerine getirmek yerine doğrudan USB bellek üzerinden yapacağınız Windows kurulumları çok daha seri ve güvenilir bir şekilde gerçekleşecektir.

Bütün bunları göz önünde bulundurduğumuz zaman WinToFlash, Windows montaj CD/DVD’lerini önyüklenebilir USB bellekler üstüne yedekleyebileceğiniz, piyasada bulunan en elverişli yazılımlardan bir tanesidir. Windows XP/2003/Vista/2008/7/8/8.1/10’un tüm sürümleri için destek sunan programın kullanımı da epeyce kolay ve basittir.

Sade, basit ve kullanıcı dostu bir arayüze sahip olan programı, içerisinde yer alan kurulum sihirbazı tamamen kolaylıkla kullanılabilmektedir. Hem programı sahip olduğu çoklu dil desteği tamamen iyice Türkçe olarak kullanma şansına da sahipsiniz. Montaj sihirbazı üzerinde bulunan kolay adımları takip ederek kendi önyüklenebilir Windows montaj USB’nizi oluşturabileceğiniz WinToFlash ile Windows montaj dosyalarının yer aldığı klasörü, imaj dosyasını, CD/DVD sürücüyü seçmeniz ve arkasında dosyaların kopyalanacağı USB belleği belirtmeniz yeterlidir.

Program içerisinde yer alan öteki araçlar yardımıyla; diskler üzerinde bulunan verileri silebilir, önyüklenebilir MS-DOS başlangıç diskleri oluşturabilir, önyüklenebilir kurtarma bellekleri hazırlayabilir ve fazla daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz.

Bir ömür boyu sorunsuzca kullanabileceğiniz önyüklenebilir Windows montaj USB bellekleri için bedava bir program olan WinToFlash’ı mutlaka denemenizi öneririm.

İndir

35 kez indirildi