WinUtilities Free Edition indir

WinUtilities Free Edition indir

Lisans
Dil
Dosya Boyutu
Üretici
İşletim Sistemi
Eklenme Tarihi3 ay önce
Hemen indir ()
28 kez indirildi

Puanlama

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

WinUtilities Free Edition sistem performansınızı optimize etmeniz için gerekli araçları içerisinde barındıran başarılı bir uygulamadır.

WinUtilities Free Edition bilgisayarınızı temizleyerek ve optimize ederek performans artışı sağlamanız için içerisinde çoğu araçla birlikte gelen başarılı bir yazılımdır.

Modüller, Seri Bakım, Tahsis Zamanlama ve Şart olmak üzere dört öbür belli başlı mönü aşağı yer alan çoğu araç ile kullanıcıların bilgisayarlarının performansını arttırmaları için planlanmış olan program gayet şık ve kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir.

Bilhassa modüller kategorisi altındaki bakım araçları ve çabuk bakım kategorisi doğru bilgisayarınıza bakım yaparak performans artışı temin etmek iyice sizin elinizde.

Sistem kaynaklarını gayet düşük düzeyde kullanarak yapması gereken işlemleri epeyce seri tamamlayan program, testlerimiz sırasında sorunsuz olarak çalışmıştır.

WinUtilities Free Edition programın ücretsiz versiyonu olduğu için bir takım araçlar kullanıma kapatılmış durumdadır. Buna karşın kullanılabilir performans arttırma ve optimizasyon araçları sizi memnun edecektir.

sizlere indirecek.com farkıyla sunulmuştur

İNDİR.

28 kez indirildi